Kompleksowa obsługa inwestycji
Spółki SAVI Group oferują swoim klientom wyspecjalizowane, kompleksowe usługi w obszarze prac ogólnobudowlanych, instalacyjnych i projektowych.
Wsparcie dla Państwa inwestycji
Przyjmujemy do realizacji zdywersyfikowane projekty budowlane o różnym nakładzie finansowym, dbając o jakość wykonania robót oraz czas realizacji zgodnie z wytycznymi inwestycji.
Nasze realizacje
Spółkom SAVI Group zaufało wielu Inwestorów, których marki cieszą się prestiżem i popularnością w branżach: handlowej, biurowej, finansowej i restauracyjnej.
Nasz zespół
Naszą organizację tworzą zarówno pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodzi inżynierowie, którzy rozwijają swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie dzięki aktywnemu zaangażowaniu.
Previous
Next
onas

Spółki SAVI GROUP tworzą grupę budowlaną zajmująca się generalnym wykonawstwem inwestycji kubaturowych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie procesu inwestycyjnego: od projektowania inwestycji, poprzez wykonanie stanu surowego, po całkowite wykończenie obiektów „pod klucz” oraz odbiory końcowe.
Od ponad 15 lat rozwijamy nasz potencjał wykonawczy, w efekcie czego, naszym klientom możemy oferować wyspecjalizowane, kompleksowe usługi w obszarze prac ogólnobudowlanych, instalacyjnych i projektowych dla wszystkich branż.
W szczególności polecamy usługi w zakresie:
• budowy obiektów komercyjnych, usługowych i przemysłowych (galerie handlowe, markety, restauracje, powierzchnie biurowe, salony sklepowe, banki, hale produkcyjne)
• remontów, przebudowy, rozbudowy budynków handlowo-usługowych i przemysłowych (galerie handlowe, sklepy, kamienice, hale produkcyjne)
• adaptacji powierzchni (fit-out) w istniejących obiektach, szczególnie w biurowcach i galeriach handlowych
• budowy obiektów handlowych i przemysłowych w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

oferta

Naszym klientom zapewniamy szeroki zakres usług budowlanych.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Spółek SAVI Group.

Generalne Wykonawstwo

Za pomocą firm podwykonawczych kadra inżynierska SAVI GROUP realizuje roboty budowlane, sanitarne i elektryczne. Długoletnia współpraca z zaufanymi…

Zaprojektuj i wybuduj

Na życzenie klienta, świadczymy usługi również w formule „zaprojektuj i wybuduj”, będąc wsparciem organizacyjnym i merytorycznym od pierwszego etapu…

Wykonanie instalacji

W zależności od potrzeb Klienta, spółki SAVI GROUP mogą wykonać prace związane tylko z instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi, pod warunkiem…

Serwis

Dla zrealizowanych obiektów budowlanych spółki SAVI GROUP zapewniają kompleksowy serwis na czas trwania okresu gwarancyjnego zgodnie z zapisami..

Adres: ul. Wołowska 2, 55-120 Oborniki Śląskie
Tel.: 71 388 93 00
Fax: 71 388 93 01
E-mail: savi@savi.com.pl, serwis@savi.com.pl, rodo@savi.com.pl

Rodo i dane osobowe

Savi group. Wszystkie prawa do treści, obrazów zastrzezone 2020r.

GENERALNE WYKONAWSTWO