Generalne Wykonawstwo stanowi główną działalność spółek grupy SAVI, która zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę każdego etapu procesu inwestycyjnego, od momentu projektowania poprzez stan surowy po całościowe wykończenie obiektów „pod klucz” oraz odbiór końcowy.

Od prawie 20 lat zasoby SAVI pozwalają świadczyć swoim klientom wyspecjalizowane i kompleksowe usługi w obszarze wykonywanie prac ogólnobudowlanych, instalacyjnych i projektowych wszystkich branż, w szczególności:

1. budowy obiektów komercyjnych i usługowych (galerie handlowe, markety, restauracje, powierzchnie biurowe, salony sklepowe i banki)

2. remontów, przebudowy, rozbudowy budynków handlowych i ogólnych (galerie handlowe, sklepy, kamienice, hale)

3. adaptacji powierzchni w istniejących obiektach, szczególnie w biurowcach i galeriach handlowych

4. budowy obiektów handlowych w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

W trakcie wieloletniej działalności zrealizowaliśmy kilkaset zleceń jako Generalny Wykonawca dla Klientów, których marki cieszą się prestiżem i popularnością w branżach: handlowej, biurowej, finansowej i restauracyjnej. W pracy cechują nas rzetelność i fachowość, szybka reakcja i elastyczność na potrzeby Klienta, punktualność w wykonaniu zgodnie z harmonogramem inwestycji.

Obecnie firma zatrudnia kadrę inżynierską, administracyjno-księgową i prawną oraz zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny w zakresie wykonanych prac dla zrealizowanych obiektów. Swoim pracownikom SAVI Sp. z o.o. oferuje możliwość rozwoju i awansu zawodowego wewnątrz firmy oraz, dla inżynierów, zdobywania wymaganego doświadczenia do uzyskania uprawnień budowlanych.

GENERALNE WYKONAWSTWO