Spółki grupy SAVI aktywnie prowadzą działalność w branży techniczno-budowlanej od 2000r., ciągle dywersyfikując portfolio klientów oraz rodzaj wykonywanych obiektów budowlanych.

W 2005r. powstała SAVI Inwestycje sp. z o.o., która w bardzo szybkim tempie wykonywała kilkaset oddziałów bankowych jako Generalny Wykonawca w zakresie wszystkich branż (budowlanej, sanitarnej, elekrycznej).

Od roku 2009 (przez spółkę SAVI Sp. z o. o.) , oraz od 2016 przez (SAVI Sp. z o.o. sp. k. ) wykonywane są w systemie generalnego wykonawstwa kompleksowe obiekty budowlane.  Wielkość zrealizowanych obiektów obejmuje inwestycje różnej skali ( od ok. 0,5  do środnio 20 mln złotych) dla klientów sieciowych i indywidualnych sektora prywatnego.

Wszystkie spółki SAVI Group tworzą zarówno ludzie z doświadczeniem w branży budowlanej i  zarządzaniu przedsiębiorstwem budowlanym, jak i kadra młodszych inżynierów i specjalistów, którzy pomagają spełniać i  przekraczać oczekiwania klientów firmy, jednocześnie budując dla siebie pakiet konkretnych i mierzalnych umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia.

GENERALNE WYKONAWSTWO