kariera

W związku z rozwojem działalności oraz planowaną realizacją obiektów budowlanych, spółki SAVI GROUP poszukują osoby na stanowisko kierownika budowy z uprawnieniami; kierownika projektu; inżyniera branży budowlanej, sanitarnej, elektrycznej; kosztorysanta oraz pracownika działu administracyjno-księgowego.
Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia składającego się z podstawowej płacy oraz premii uznaniowej, nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu prywatnej opieki medycznej Medicover oraz karty Multisport.
Uczestnictwo w różnorodnych inwestycjach dla międzynarodowych klientów sieciowych i indywidualnych zapewnia ciągły rozwój wiedzy i umiejętności pracowników oraz stanowi kluczowy elementy budowania merytorycznych postaw i kompetencji.
U nas młodzi inżynierowie zdobywają wymagane doświadczenie do uzyskania uprawnień budowlanych, ucząc się u boku bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek samodzielności w działaniu oraz zasad i wartości pracy w zespole.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: obecnie brak otwartych rekrutacji.

Osoby zainteresowane pracą w spółkach SAVI GROUP mogą także wysłać CV na adres mailowy savi@savi.com.pl.

Do Państwa CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SAVI Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Klauzula opcjonalna:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres 12 miesięcy począwszy od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez SAVI Sp. z o.o.”

Savi group. Wszystkie prawa do treści, obrazów zastrzezone 2020r.